(5 Pack) Butt Hinge Minaret Tip Tight Pin Antique Brass 2 1/2 inch L-H05254-AB-A
Item #:
L-H05254-AB-A-5
Write a Review
Current Stock:
582
Ships within 24 business hours (3-5 business day delivery on average)
Share this:
Product Overview
  • Centers: 2 inch and 1 inch (51 mm and 25.4 mm)
  • Total Dimensions: 2 1/2 inch x 1 11/16 inch (64 mm x 43 mm)
  • Knuckle Projection: 1/4 inch (6.4 mm)
  • Hinge Projection: 1/16 inch (1.6 mm)